Tanie Złote Krugerandy 1 oz po 152

W sklepach pojawiły się czereśnie. Ceny są nieco odrzucające, jakieś 15 zł / kg. Nie tak dawno tyle płaciło się za kilogram szynki, a przecież od wielu lat GUS notuje znikomą inflację. Dlatego sklepy wzięły się na sposób i wystawiają cenę 1,49 zł za 100 gram. Sto to dużo, 1,49 to malutko. 100 za 1,49 – wspaniała okazja, dużo lepiej niż na przykład wyspekulowane 1 za 14,90.

Ciekawe czy taki mechanizm będzie funkcjonował w przypadku droższych produktów, na przykład polędwicy wołowej. Obecnie kosztuje ona 99,90 zł za kilogram, czyli jedynie 9,99 zł za 100 gram. Gdy cena za 100 gram wzrośnie do 99,90 zł, wtedy cenę będzie podawać za 10 gram, a potem za gram, jak w aptece. Przecież cena 0,1 zł za gram polędwicy to świetna okazja. Dziesięć groszy za gram mięska o najwyższej jakości ! Nie dałbyś 10 groszy za polędwicę ?

Mimo ostatnich spadków cen złota niektórych malkontentów nadal odstraszają ceny monet inwestycyjnych. Jeden mały kapselek a trzeba zapłacić ponad 4700 zł. Służymy pomocą drogim klientom ! Już od dziś można u nas kupić prawdziwego uncjowego Krugerranda w rewelacyjnej cenie 152 zł/g*.

Było 4700 a jest tylko 152 !!! Zmieniamy świat na dużo lepsze, tańsze i wspanialsze !!! Poznaj siłę swoich 152 złotówek !!!

*Cena za gram czystego złota zawartego w monecie. Sprzedaż monety możliwa jest tylko w całości – przy zamawianiu należy wpisać 31.1 w rubryczkę ‘ilość’ i zatwierdzić przyciskiem ‘aktualizuj’. Cena podlega wahaniom kursowym.

Share This Post

14 thoughts on “Tanie Złote Krugerandy 1 oz po 152

  1. Podałbyś lepiej cenę za jeden GRAN a nie GRAM. Może się ktoś nabierze.

  2. Ale metoda nie jest z czereśni, tylko z halibuta (czy tam innej ryby). W nadmorskich* smażalniach (tych co to olej zmieniają jak odparuje cały) pisano cenę malućką, za 100g. Ale nigdy nie mieli tak lekkich panierek. Czy jakoś tak… 😉

    * – for foreigners: nadbałtyckich

  3. Pamiętam jeszcze ciekawszy przypadek z lat 90tych tzn. kredyt na samochód w systemie argentyńskim. Oferowali kredyt z oprocentowaniem tylko 3,5% , gdzie zwykły bank dawał kredyt na 18%. Jak już ktoś się załapał to dostawał w argentynce raty miesięczne parę setek większe niż raty w banku na tą samą kwote kredytu. Po prostu bank podawał % w skali roku a argentynka w skali miesiąca 🙂

  4. kiepska analogia, 100gram szynki mozesz kupic naprawde, moga ci tyle odkroic

    a jak sprzedasz 1 gram monety?

  5. Na takiej samej zasadzie działają “ubezpieczenie” za mniej niż 1zł dziennie. Ostatnio trafiłem na hit… jakieś azjatyckie autko już za 20zł dziennie :).

  6. Oferta Krugerranda na gramy o 8,7 grosza tańsza od oferty Krugerranda “w całości” 🙂

  7. Dowcipniś 🙂
    Inny cwancyk to rozłożenie na raty i podawanie ceny typu “pralka za 34 złote (drobnym druczkiem: miesiecznie)”. Ostatnio gdzieś widziałem nawet rozłozenie na stawki dzienne. Ciekawe kiedy będzie na godziny i minuty? To moze być dobre przy sprzedaży mieszkań: 3 pokoje za jedyne 3 grosze (za minutę). Okazja życia!

  8. I tak o to trudniej będzie porównać ceny…

    Mam tylko prośbę, żeby pan wrócił do ceny za uncję jeżeli po 3-4 miesiącach stwierdzi pan, że dzięki temu zabiegowi sprzedaż nie wzrosła znacząco.

  9. Za granicą ceny za 100g to już powszechna praktyka, pod spodem zawsze małym druczkiem podana jest cena za 1kg. Pojedź sobie do Szwecji zobacz że o wiele więcej produktów w wielu sklepach jest właśnie tak wycenianych. Ja osobiście tego nie lubię, ale tutaj ludzie zdają się już do tego przyzwyczaić. Nie ma to IMO związku ze spadkiem/wzrostem wartosci waluty – patrz SEK.

  10. Jak ludzie będą kupować na gramy, to w końcu będą jedli tyle, ile trzeba, zamiast się obżerać czy marnotrawić. Oczywiście trudno podejrzewać sprzedawców o troskę nad zdrowiem klientów 😉

  11. To już dawno zauważyłem to, przecież to samo macie z opakowaniami, najłatwiej zauważalne jest piwo w puszkach 33 ml!! To samo zauważyłem w innych produktach są mniejsze. Nie wiem jak tam z mięsem, bo zwłoki powinno się zakopywać a nie robić za ich trumnę, to bardzo dużo produktów np. kapusty kiszonej już często nie ma 1 KG tylko 900 gramów itd. Opakowania się zmniejszają!

  12. Sprzedam mieszkanie, cena – 1 zł za cm kw. 😉

    Ciekawe co dalej? Cena za atom złota?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *